Satış takımımıza katılma kosulları:

Ev ekonominize katkıda bulunmak, kendinizi çok da yormadan bir gelir elde etmek ister misiniz? Hafta sonları veya akşamları veya gün boyu, komşularınızla, arkadaşlarınızla yapacağınız ev toplantılarında veya ziyaretlerinde rahatlıkla gösterebileceğiniz koleksiyonumuzdan satın alarak başlayabilirsiniz. Veya mağazanıza model sıkıntısı mı var? Deniz Örme koleksiyonuyla mağazanıza çeşitlilik getirebilirsiniz. Satışa sunulan modellerimizin tamamı ‘’iç piyasa satış’’ sayfasında ve ‘’koleksiyon’’ bölümünde sergilenmiştir.

Kazancınız: Her modelin fiyatı satış takımına katılacak sizlerin 20% komisyonunu içermektedir.Yani minimum 10 modelden birer adet aldığınızda, etiket fiyatına göre 350 TL tutuyorsa siz 20% eksiğini ödeyerek, yani 280 TL ödeyerek satın alabileceksiniz.

Minimum satın alım miktarı: En az 10 model almak zorunludur.

Satış takımımıza katılmak için randevu almak üzere: Cumartesi ve Pazar hariç her gün 09.00 – 18.00 saatleri arası Sevgi Aydın’ı arayabilirsiniz.

Koleksiyon teslim alma günü: Her hafta Cumartesi 09.00 – 13.00 saatleri arasında, kontak bölümünde belirtilen adresimizden teslim alabilirsiniz. Diğer günler satış yapılmaz.

Koleksiyon satışı sonrası mal satın alma günü: Her hafta Cumartesi 09.00 – 13.00 saatleri arasıdır. Diğer günler satış yapılmaz. Bir hafta boyunca yapacağınız satışların sonucunu o hafta sonunda bize e-mail veya faks geçerseniz, sizin için, ara bilgilendirmenizden sonraki 1 hafta boyunca belirttiğiniz modelleri belirttiğiniz adetlerde rezerve tutabiliyoruz. Yani satış için geçen 1 hafta ve toplu satın almanızı ikinci hafta siparişlerinizle arttırmak için bir hafta daha bekleyerek satışınızı arttırmak ve hepsini bir seferde ikinci hafta sonunda almanız mümkün. Yüklü teslimatlarda yurt içi kargo imkanları kullanılır. Kargo bedeli alıcıya aittir. Koleksiyon satın alımınızdan sonraki modellerin güncel bilgilerini görmeniz için web sitemiz her hafta Pazartesi günü öğlene kadar yenilenecektir. Böylece bir modelin rengi veya tamamen biten modeller söz konusu olduğunda haberdar olabilirsiniz. 2010 Şubat ayı sonuna kadar ön gördüğümüz satışları kapsayacak kadar stoğumuz mevcuttur.


Her ürün belli bir stokla sınırlı olduğundan, Deniz Örme’nin mevcudiyeti biten modelleri tekrar üretme ve teslim etme zorunluluğu yoktur. Modellerin güncel stok bilgileri her hafta web sitemizde belirtilecektir. Ancak her hafta sonunda yapılacak teslimat durumuna göre bulunduğu hafta web sayfamızda yer alan modeller, ilgili haftanın teslimatında sıfırlanabilir ve o haftaki tüm siparişleri yine de karşılayamayabilir. Bu sebeple satış yaptığınızda, bize ara bilgi geçerek ürün rezervasyonunuzu güncellemenizi tavsiye ederiz.